Jakie są najczęstsze przyczyny nieprzyjemnego zapachu penisa?

Witam,Jestem 21latkiem moj penis od niedawna niemilo pachnie coś jakby mocz tylko taki intesywny i bardziej smierdzacy,nawet po umyciu penisa on dalej tak pachnie tyle,ze slabiej. Miałem 6 partnerek w tym z trzema uprawialem seks bez zabezpieczenia, dodam,ze nie pale. Do jakiego lekarza powinienem sie udac?Jakie są najczestrze przyczyny niemiłego zapachu z penisa? I jakie badania podstawowe i konieczne nalezy wykonac? Prosze o odpowiedz na te 3 pytania i z gory dziekuje i pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją grzybiczą . W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego lekarza aby wdrożyć odpowiednie leczenie. Mogą być to także dermatolog lub wenerolog.