Jakie są najczęstsze przyczyny osłabionego organizmu?

Witam. Jakie sa najczęstsze przyczyny oslabionego organizmu. ? Mam 18 lat,162 cm wzrostu i waze 48kg. Jestem bardzo chuda osoba. Często mdleje,kręci mi się w głowie. Rodzice mówia ciągle,że mało jem,ale przecież nie będę zmuszała się do jedzenia. Już czasami nie mogę patrzec na jedzenie. Bo wymiotowac mi się chce. Mam dość gadania rodziców,że mało jem,że nie wychodzę na dwór prócz szkoły.

Milena Lubowicz

Myślę, że w Pani przypadku warto wykonać morfologię z rozmazem oraz poziom glukozy. Proszę spróbować myśleć o jedzeniu jako o przyjemności, a nie przymusie.
Pozdrawiam