Jakie są najlepsze sposoby na pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha?

Jakie są najlepsze sposoby na pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha

Dzień dobry,
Nie spalić się miejscowo tkanki tłuszczowej - w okresie redukcji tkanka tłuszczowa spala się z każdego miejsca. Stosując dietę redukcyjną i ćwicząc zredukuje Pani wagę ciała więc zdecydowanie zmniejszy się również tkanka tłuszczowa w okolicy brzucha. Aby schudnąć należy wprowadzić nie tylko aktywność fizyczną (najlepiej 4-5 razy w tygodniu po około 1 godzinie) ale także połączyć to z racjonalną dietą. Jeśli chodzi o dietę to należy zacząć od wprowadzenia 5 regularnych posiłków w małej porcji. Proszę wybierać pełnoziarniste produkty, naturalny nabiał (jogurt naturalny, kefir, maślankę, twarogi), chude mięsa, ryby i do tego dużo warzyw + owoce do 2 porcji dziennie. Dodatkowo, proszę zacząć pić wodę, wyeliminować cukier i napoje gazowane. Oczywiście, najlepiej jeśli odwiedzą Państwo dietetyka, który ułożyłby dietę indywidualnie dla synka w oparciu o analizę składu ciała, wyniki badań oraz przeprowadzony wywiad żywieniowy. Pozdrawiam, Maja Czerwińska-Rogowska dietetyk kliniczny Gryfice