Jakie są normy badania cholesterolu LDL?

Dzien dobry wczoraj odebrałam wyniki z morfologi i biochemi nie wszystkie sa w normie i nie wiem czy to cos poważnego i najlepiej udac sie do lekarza jak najszybciej czy to jednak nic takiego i mozna z tym poczekac oto wyniki morfologia MIX%1,1 HGB107 HCT33,1 MCV73,2 MCH23,7 RDW-CV16,7 MPV8,7RESZTA JEST W NORMIE NO I BIOCHEMIA AlAt 11,0 cholesterol 6.8 cholesterol LDL 48

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by zinterpretować tylko wybiórcze wyniki morfologii. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem, który zlecił wykonanie badań. W biochemii: poziom ALT jest prawidłowy, cholesterol jest znacznie podwyższony przy prawidłowym poziomie LDL.