Jakie są normy badania TSH?

Witam,mój problem polega na tym,ze ostatnie dwie miesiaczki dostalam bardzo skape,wybrałam sie do ginekologa-endykrologa,który zalecił mi badania TSH wynik to 0.953.oraz MTC 0/60 wynik 233.2.PRL 60min po MTC wynik 2649.doktor stwierdził,ze mam zaburzenia hormonalne i przepisał dostinex 1 na tydzień .jednak martwi mnie wynik TSH 0.953.doktor powiedział,ze jest sporządku,dla mnie jest on za wysoki.boje sie,ze mam nadtarczyce? Proszę o poradę .dziekuje
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Prawidłowe wartości poziomu prolaktyny mieszczą się w granicach 0,4 – 4,0 µIU/ml. Pani wynik jest więc jak najbardziej prawidłowy. Leczenia jak najbardziej wymaga jednak wysoki poziom prolaktyny. Proszę pozostać pod opieką lekarza prowadzącego.