Jakie są normy estradiolu?

Witam. mam 22 lata. Odebrałam wyniki badań Estradiolu i chciałabym się dowiedzieć coś o moim badaniu. o to moje wyniki FAZA FOLIKULARNA: 46,0-607,0 FAZA OWULACYJNA: 315,0-1828,0 FAZA LUTEALNA: 161,0-774,0 POSTMENOPAUZA: 18,4-201,0

Witam serdecznie. Wypisała Pani wszystkie możliwe zakresy norm, jednak Pani oznaczenie tyczy się tylko jednak z fac a mianowicie fazy folikularnej. Oznacza to iż najpewniej badania wykonane były w 3 bądź 4 dniu cyklu. Wynik oznaczenia na poziomie 46 mieści się w granicach normy. Brak nieprawidłowości.