Jakie są objawy grypy żołądkowej?

W nocy z wtorku na środę (tj 26-27 maja ) Dostałam temperatury ( 38,0) która utrzymywała się cała środę , po podaniu leków spadała do 37,0. w czwartek rano zaczęło mi doskwierac okropne rozwolnienie. Dosłownie sama woda i do tego okropne Przelewanie i bulgotanie w brzuchu. Zero bolu brzucha. Trwa to do dzis. Ulge przynosi smecta lub stoperan ale to ulga chwilowa. Czy to grypa zoladkowa? Zwykle objawia się u mnie inaczej, więc takie dolegliwości jakie towarzyszą teraz są mi obce... Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli objawy nadal się utrzymują proszę udać się do lekarza rodzinnego. Póki co proszę nadal stosować smectę, dietę lekkostrawną i dużo pić by się nie odwodnić!! Przyczyną najprawdopodobniej jest infekcja wirusowa.