Jakie są objawy nadczynności i niedoczynności?

Jakie sa objawy nadczynnosvi i, niedoczynnosci tarczycy ?jakie badania trzeba wykonac na niedoczynnosc i, nadczynnosc ??moja mama mowi zeczym jakas gulke mam wxzesniej jej nie mialam ja nic nie widze skad ssie bierze niedoczynnosc i nadczynnosc tarczycy jakie sa przyczyny i czy jest grozna ?do jakiego lekarza sie zglosic?prosze o, szczegolowa odpowiedz nanie te pytania

Dzień dobry,

proszę się zgłosić do lekarza rodzinnego, który powinien Pani dać skierowanie do endokrynologa, a także da Pani skierowanie na podstawowe badania tarczycy - np. TSH oraz USG tego narządu.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga