Jakie są objawy typowe dla chłoniaka?

Czy to możliwe,że mam chłoniaka? Od 3 miesiecy z niewielkimi przerwami choruje i za kazdym razem mam antybiotyk. Jednak cały czas mam stany podgorączkowe, osłabienie, jestem ciągle zmęczona. Teraz powiekszyly mi się węzły chłonne w pachwinie. Zrobiłam morfologie i wszystko mam na granicy normy.

Aleksander Ropielewski

Objawy jakie Pani opisuje mogą występować przy chłoniaku, jednak przy nieznacznych odchyleniach od normy nie można rozpoznać chłoniaka. Pani dolegliwości związane są raczej ze skutkami ubocznymi antybiotykoterapii lub zaburzeniami odporności. Sugeruję kontakt z immunologiem klinicznym.