Jakie są objawy zaburzeń hormonalnych?

Witam ! Mam 19 lat i chciałam się dowiedzieć jakie są objawy zaburzeń hormonalnych :) czytałam trochę na internecie a nie wygląda na to, żebym je miała. A troszkę się martwię bo mam 19 lat i nie mam praktycznie piersi... miseczka A jest za duża. U mnie w rodzinie wszyscy mają raczej większe. Więc mam takie pytania: Czy jest szansa że one jeszcze urosną ? Jakie są objawy zaburzeń hormonalnych I czy te hormony mogą się same uregulować po jakimś czasie? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie rozmiar piersi nie zawsze ma związek z wahaniami hormonalnymi . W przypadku zachwiania gospodarki hormonalnej może dochodzić do zaburzeń miesiączkowania , plamienia śródcyklicznego a także do wtórnego braku miesiączki . Jeżeli masz obawy że z twoim organizmem dzieje się coś nie tak zgłoś się do ginekologa