Jakie są pierwsze objawy ciąży po przerwanym stosunku?

hej miałam owulację 10. 11. 14 podejrzewam ze do zapłodnienia mogło dojść 10 albo 9 czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są pierwsze objawy ciąży. Z tego co może wynikać mogę być w 2 tygodniu mam takie pytanie czy w drugim tygodniu są już jakieś objawy które można zaobserwować

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W pierwszych dwóch tygodniach po zapłodnieniu nie muszą być obecne żadne objawy. Proponuję wykonać w ciągu kolejnych dni test ciążowy (można wykonać je nawet kilkukrotnie).