Jakie są powikłania po operacji przegrody nosa?

witam. wg tk mam zalecona operaję przegrody,fass,mukotomię dolną.boję się ,,efektu pustego nosa,, bo czytałam jak ludzie z tym powikłaniem cierpią.nie mam problemu z oddychaniem przez nos.jak mi zoperują to co planują to powietrze będzie mi po prostu wpadac do jam nosa.

O konieczności wykonania operacji nie decyduje obraz TK tylko Ty i doswiadczony klinicysta po zebraniu dokładnego wywiadu lekarskiego z Tobą i po dokładnym zbadaniu Ciebie. Jeżeli masz drożny nos i dobrze nim oddychasz to po co w pogóle bawisz się w te klocki i zabierasz nam czas na tej stronie?.Może idź do psychiatry?