Jakie są prawidłowe wielkości nerek dla 2-miesięcznego dziecka?

Chciałam spytać jakie są prawidłowe wielkości nerek dla 2 miesięcznego dziecka? Byłam kilka dni temu na usg a wyniki są następujące prawa 40x20, lewa 52x20- czy różnica w wielkości jest normą?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Proponuje udac sie do lekarza zlecajcego powyzsze badanie.