Jakie są prawidłowe wymiary pęcherzyka ciążowego w 7 tygodniu ciąży?

Witam serdecznie,
jestem w 7 tyg. ciąży, tydzień temu byłam na USG dopochwowym. Pęcherzyk ciążowy miał wymiar 7,82 a żółtkowy 2,90. Po 6 dniach powtórzyłam badanie USG, ale przez pow. brzuszne. Pęcherzyk ciążowy 18 mm. Pan doktor stwierdził również że pęcherzyk żółtkowy też nieco przyrósł, ale nie powiedział ile. Na pierwszym USG nie uwidoczniono zarodka, na drugim lekarz stwierdził, że przez brzuch może jeszcze nie być widać.
Dodam, że wyniki krwi i moczu mam zdaniem lekarza dobre, cykle również miałam raczej regularne +/-3 dni, ja jednak się martwię tym, że nie widać zarodka. To moja pierwsza ciąża, a więc strasznie to przeżywam. Ostatnia miesiączka 16.12.2010 r.,dzisiaj jest 02.02.2011 r.
Czy u mnie wszystko ok?

Dzień dobry!

Rzeczywiście powinien być już widoczny zarodek, ale przez powłoki brzuszne zdecydowanie trudno jest go zobaczyć. Badanie w tym tygodniu ciąży powinno być przez pochwę.

Z poważaniem