Jakie są przeciwwskazania do oddania szpiku lub krwi?

Jakie są przeciwskazania do oddania szpiku lub krwi. czy mając niewidoczne żyły nic nie wskóram? jakie choroby są przeciwskazaniami - wyleczone astma, alergia, łuszczyca, choroby nowotworowe w rodzinie? czy jeśli lekarz badający mnie przed pobraniem krwi podejmie pozytywną decyzję, pielęgniarka może mieć inne zdanie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do punktu Kwiadas twa, po badaniu lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pielęgniarka jaką sama z siebie nie mam do tego uprawnien