Jakie są przeciwwskazania do zamykania naczynek?

Czy są przeciwskazania do zamknięcia naczynek laserem IPL? Biorę obecnie jedną tabletkę Metizolu i 10 mg Propranololu. Jestem trzy miesiące po radiojodzie. Mam Gravesa Basedowa. Najprawdopodobniej czeka mnie drugi jod.

Dzień dobry, przeciwwskazania do zabiegu są, zresztą jak do każdego. IPl to nie laser. Wszelkie wątpliwości proszę rozwiać z osobą wykonującą zabieg.
Pozdrawiam