Jakie są przyczyny bólu głowy i podbrzusza?

Mam 21 lat. Mam ciągłe bóle głowy i podbrzusza. Dzisiaj na czubku głowy wyczułam guz. Gdy go dotykam boli, ból promieniuje. Kilka miesięcy temu czułam w tym miejscu swędzenie potem przerodziło to się w ból w chwili dotyku. Dzisiaj wyczułam w tym miejscu guz. Głowa boli mnie już od 2 tygodni brałam tabletki na zatoki ale nie pomaga. Od kilku dni biorę tabletki przeciwbólowe. Dodam, że 13 lat temu miałam nowotwora oczodołu wyleczonego chemioterapią . Do jakiego lekarza powinnam się udać ?

Dzień Dobry Pani,

Lekarz pierwszego kontaktu profesjonalnie i skutecznie Pani doradzi.

Z tego, co Pani napisała powinna Pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który powinien dać Pani skierowanie tzw. "na cito" (szybka konsultacja) do neurologa- w ramach NFZ-tu.

Życzę Pani dobrych wieści,
Irena Mielnik-Madej