Jakie są przyczyny mojego złego samopoczucia?

Witam. Chciałbym opisać historię swojego złego samopoczucia. Od jakiegoś czasu zaobserwowałem u siebie dziwną pracę serca. Gdy kładą się w nocy spać głośno mi bije serce i jest tak zawsze w pozycji leżącej. Ten stan trwa około godziny i gdy już serce się uspokoi to dopadają mnie duszności oraz suchy kaszel. Wówczas moje tętno jest słabo wyczuwalne. I jest na poziomie od 50 do 55 uderzeń na minutę. Trenuję bieganie długodystansowe od 10 lat. Jednak gdy wypiję dużo ilość wody to serce pracuje ok

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza, osluchanie oraz ekg być może holter ekg. Taki niski puls u sportowców to nie norma.
Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza, osluchanie oraz ekg być może holter ekg. Taki niski puls u sportowców to jest norma.
Pozdrawiam