Jakie są przyczyny nawrotu tradziku po izoteku?

Jakie są przyczyny nawrotu trądziku po izoteku ? Dawka, geny ??

Dzień dobry, trądzik stanowi dość złożony problem, gdyż czynników go prowokujących może być wiele. Najczęstszymi mogą być zaburzenia hormonalne, nadmierna aktywność gruczołów łojowych, nieodpowiednia pielęgnacja skóry, stres czy dieta. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.