Jakie są przyczyny nieregularnych miesiączek?

Nieregularne miesiączki Witam mam 29 lat i nieregularne miesiączki które są zwykle co 35 - 40 dni byłam już u dwóch ginekologów i twierdzą,że taka jest moja natura kobieca.Czy ja mam sama zrobić jakieś badania,czy jest coś ze mną nie tak.

Trudno tu mówić o nieregularnych miesiączkach, skoro miesiączkuje Pani miesiąc w miesiąc. Ma Pani po prostu długie cykle. Pozdrawiam

Szanowna Pani!

Nie każda kobieta ma miesiączki co 28 dni.Pani cykl jest prawidłowy , również jego rozpiętość jest jak najbardziej prawidłowa..Wszystko z Panią jest w porzadku.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka