Jakie są przyczyny obumarcia płodu w 10 tygodniu ciąży?

Witam serdecznie. Mam pytanie. Cholesterol calk. 218 cholesterol Hdl 65, triglicerydy 79, Ldl 137 Mcv 26.3 wiem że te wyniki nie są do końca ok. Ale chciałam zapytać czy mogą mieć jakiś związek z obumarciem ciąż. Poniewaz poronilam 3razy moje maluszki zawsze obumieraly w 10tyg.? O jakie powinnam jeszcze prosić badania swojego lekarza

Proponowałabym diagnostykę p/ciał antykardiolipinowych, badań wirusologicznych (CMV, EBV, WZWb różyczka), p/toxoplazma.