Jakie są przyczyny poronienia samoistnego?

Parę miesięcy temu doszło u mnie do poronienia samoistnego ( ok8 tyg ciąży) Pierwszym tego objawem była utrata czucia w nogach, trwalo to pare minut, nie mogłam zapanować nad nogami, upadałam,chwilowa utrata wzroku , dopiero pozniej doszlo do krwawienia.Od tego czasu mam silne drżenia i drętwienia mięśni i inne objawy neurologiczne.Opowiadałam o tej sytuacji lekarzowi i mówiłam ze mnie to niepokoi.Jestem w stanie zrozumiec że poronienia sie zdarzają ale nie mogę zapomnieć tego co się działo w trakcie.Jakie mogą być tego przyczyny?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u neurologa po badaniu będzie można coś więćej powiedzieć.