Jakie są przyczyny przewlekłej pokrzywki?

Od 10 m-cy mam pokrzywke Faszerowali mnie różnymi tabletkami i nic. Teraz dostałam lek sterydowy encorton, ale mam obawy, nie chcę brać sterydów i tak to pewnie by nie pomogło, jestem po testach na alergeny z żywności i wziewne i też nie wykazały nic. To z kąd ta przewlekła pokrzywka. I co teraz, jakie badania i w jakim kierunku powinnam pójść? Bo każdy lekarz sugeruje coś innego.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się dolekarza alergologa, po badaniiu bedzie mozna okresli c odpowiednie dalsze postępowanie.