Jakie są przyczyny tego zmęczenia?

Witam, od pewnego czasu jestem ciagle zmęczona i nie mam siły na aktywność fizyczną, a chciałabym schudnąć pare kilogramów bo nadwagi nie mam.Musze spać po 9-10h żeby się wyspać, ale mogę iść spać dalej, a wieczorem nie mam problemu ze snem. Unikam kofeiny.Stresu tez unikam. Cierpię na niedoczynnosc tarczycy, ale regularnie biorę leki, choć wynik tsh jest dość blisko dolnej granicy ale pani doktor specjalistka stwierdziła ze skoro jest w widełkach to jest ok. Jakie są przyczyny tego zmęczenia?

No i spróbować się zmusić do jakieś aktywności fizycznej. Może być na początku lajtowa - nordic walking, rower (śniegi już zeszły). Po to aby nakręcić metabolizm.
Jak się do tego zmotywować? Polecam poradnik, gdzie opisuję i jak wprowadzić program zmiany nawyków dla poprawy zdrowia. Powodzenia! http://czptychy.pl/walka-z-nadwaga-poradnik-zdrowego-zycia/

Dzień dobry,

może to być niedobór witamin lub składników mineralnych - organizm może być źle odżywiony.

Może to być także skutek przesilenia zimowo-wiosennego, które aktualnie nas otacza.

Proszę zawrócić uwagę na swój sposób odżywiania się - najlepiej jest prowadzić dzienniczek żywieniowy. Jeżeli zauważy Pani nieprawidłowości proszę skontaktować się z dietetykiem.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga