Jakie są rokowania po usunięciu guza mózgu u dziecka?

Jakie są rokowania po usunięciu guza mózgu u dziecka (resekcja subtotalna, pineoblastoma IV), płyn rdzeniowy czysty, brak przerzutów. Nikt nie chce udzielić nam odpowiedzi. Słyszymy tylko, że to bardzo rzadki nowotwór, który źle rokuje. Co to znaczy? Jakie są statystyki przeżywalności?

Jest to rzeczywiście b.rzadki nowotwór, a o statystyki przeżywalności proszę pytać lekarzy prowadzących , ja mam za malo danych aby odpowiedzieć , bo to jest zależne od stopnia zaawansowania nowotworu , zz