Jakie są rokowania po usunięciu rakowiaka wątroby?

Jestem po 3-ch operacjach onkologicznych, ostatnia w kwietniu 2016 usunięcie guza przerzutowego z wątroby (rakowiak). Diagnoza przed operacją -prawdopodobnie jedyne ognisko meta .W rok po operacji PET wskazuje na nowe przerzuty na węzły chłonne jamy brzusznej( w otrzewnej i pozaotrzewnowe) oraz na węzły chłonne przykręgosłupowe. Aktualnie kontynuowane sa inne badnia potwierdzające, ale czy badaniem TK można potwierdzic lub wykluczyc to co wychwycił PET? Jakie rokowania i ewentualne zalecenia ?

Witam , mam zbyt mało wiadomości na temat przebiegu i stanu obecnego choroby abym mógł udzielić autorytatywnej odpowiedzi!!! Prosze pozostawać pod opieką onkologów prowadzących!!! z.żurawski