Jakie są rokowania przy zdiagnozowanym raku esicy?

Witam, mojej mamie w maju zdiagnozowano raka esicy z przerzutami do wątroby. W lipcu załozono stomię i nie okazało się ze nie można zoperować. Napisali że nieoperacyjny, stopień IV. Obecnie mama nie może się sama podnieść.Jak ją podniose to pare kroków robi. Wysłano nas do hospicjum.Obecnie załatwiam hospicjum domowe.Jakie sa rokowania...

Rokowania są poważne, na podstawie skromnej ilość informacji wnioskuję, że choroba jest zaawansowana, w rozsiewie. Proszę być przy mamie blisko, aby dobrze wykorzystać ten czas.