Jakie są rokowanie po udarze u 57-latki?

Moja siostra 57 lat 04.06.2018 miała udar niedokrwienny, prawa strona niewładna, bez zmian na twarzy, nie mówi. Jakie są rokowania? Dostała trombolizynę w po 3 godzinach. Rehabilitacja zaczęła się 24 godz. Od udaru.

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani na ten temat porozmawiać z lekarzem prowadzącym, gdyż on ma dostęp do wszystkich badań siostry, planów leczenia, wyników i on najlepiej będzie wiedział jakie jest rokowanie. Pozytywnym aspektem jest wiek siostry, gdyż jest jeszcze osobą młodą oraz wczesna rehabilitacja.