Jakie są skuteczne i niedrogie domowe sposoby na wory pod oczami?

Jakie są skuteczne i niedrogie domowe sposoby na wory pod oczami? Mam je od zawsze nw co z tym zrobić .

Dzień dobry.
Łatwiej będzie się pozbyć worków pod oczami jeśli znajdziemy przyczynę ich powstania. Niekiedy pojawiają się jako reakcja alergiczna, na skutek przemęczenia lub nie wysypiania się przez dłuższy okres. Być może Twoja dieta jest zbyt bogata w sól, która sprzyja zatrzymywaniu się wody w organizmie a zbyt uboga w witaminy. Jeśli chodzi o domowe sposoby walki z tym problemem to przede wszystkim należy pamiętać o zdrowej diecie, wysypianiu się i rezygnacji z używek. Pomocne mogą okazać się okłady z ogórka i chłodne kompresy z herbaty. W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.
Pozdrawiam
Abigail Laskowska