Jakie są skuteczne metody na usunięcie blizn i zmarszczek?

Witam, koleżanka poleciła mi w jednej z klinik w Warszawie zabieg na usunięcie blizn i zmarszczek wykonywany laserem Cutera. Podobno po dwóch zabiegach widac różnice, ale zalecana ilość zabiegów wynosi 3. Teraz moje pytanie bo z tego co się orientuje to dość drogi zabieg w jednej z kilink koszt zabiegu wynosi 2500 zł, czy istnieja inne tańsze, a równie skuteczne metody?? Jest zima i chciałabym teraz sobie te blizny usunąć, ale cena mnie trochę odstrasza:(

Dzień dobry, aby móc dobrać metodę spłycenia/ usunięcia blizn nalezy udac się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po ocenie stanu blizn, jej głębokości dobierze odpowiednią metodę leczenia: laser, peelingi.

Zmarszczki również należy skonsultować, zależnie od okolicy, ich głębokości , stanu skóry dobiera się różne metody ich likwidacji.
Nie zawsze 1 zabieg działa na wszystko.