Jakie są skutki uboczne Asertinu?

dlaczego tak bardzo boje sie przyjac pierwszej dawki asertinu tj polowka 0.5 cz cos mi moze stac sie z sercem cz moze wystapic kolotanie serca atak paniki .cz to tlko moja chora wyobraznia? z gor dziekuje za precyzyjna odpowiedz

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeśli lek został przepisany przez Pani lekarza, proszę zastosować się do zaleceń i przyjąć lek. Działania niepożądane opisane w ulotce informacyjnej mogą się pojawić podczas przyjmowania leku, ale nie muszą - proszę pamiętać, że działanie leku u każdego pacjenta jest kwestią indywidualną. Gdyby jednak w trakcie stosowania leku pojawiły się u Pani dolegliwości, proszę udać się do Pani lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.