Jakie są skutki uboczne stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. ;) Czytałam na wielu forach o metodzie stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Chciałabym dowiedzieć się o ich skutkach ubocznych. Chciałabym również dowiedzieć się czy jeżeli będę brała je np pół roku i później zdecyduje się na dziecko to czy po odstawieniu tabletek będę miała jakieś skutki uboczne ? Pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. O skutkach ubocznych antykoncepcji proszę poczytać w naszym serwisie. Ewentualnych skutków ubocznych nie można wykluczyć jednak nie są one pewne. Po odstawieniu tabletek warto odczekać aby unormował się cykl.