Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Witam Panią,

Zabiegi, które najlepiej ujędrniają i powodują syntezę nowych włókien kolagenowych to frakcyjna monopolarna fala radiowe z mikro nakłuciami
http://instytutadamowicz.pl/oferta/estetologia-twarzy/intraject-nowosc

Doskonałe efekty przynosi też wykonywanie zabiegów z zakresu laseroterapii , szalenie lubiany i doceniany zabieg przez naszych klientów http://instytutadamowicz.pl/oferta/laseroterapia/nieablacyjny-resurfacing-twarzy.

Pozdrawiam serdecznie. Anna Adamowicz www.instytutadamowicz.pl

Doświadczony kosmetolog. Właścicielka Instytutu Estetyki Delightful Woman. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
0

Dzień dobry,

Podstawą do doboru właściwego zabiegu jest bezpośrednia konsultacja. Specjalista musi z Panią porozmawiać i obejrzeć twarz, dopiero wtedy będzie w stanie właściwie zaproponować najlepszy dla Pani zabieg.

Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy