Jakie są sposoby na powiększenie członka?

Witam, mam na imię Michał i mam 28 lat. Mam pytanie intymne. Mój penis jest znacznie poniżej przeciętnej, gdyż ma zaledwie 12 cm, przez którego brak mi pewności siebie i niepewność odnośnie reakcji kobiet podczas pierwszego stosunku płciowego. Moje pytanie brzmi czy jest jakaś skuteczna metoda na to aby spowodować przyrost penisa? proszę o odpowiedź i dziękuję :)

Reklamowane preparaty na wydłużenie, powiększenie - są nieskuteczne, niestety...
Można mieć udane pożycie płciowe także w wypadku mniejszej długości, niż 5 cali.
W sprawie niepewności emocjonalnej warto odwiedzić psychologa, ew. seksuologa psychologa;
w Szczecinie jest osiągalny.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Dzień dobry!

Rozmiar członka 12 cm jest prawidłowym dla zdrowego, dorosłego mężczyzny.

Nie istnieją ogólnodostępne, bezpieczne i skuteczne metody powiększania członka. Możliwe jest leczenie farmakologiczne lub zabiegowe, stosuje się jednak u tych osób, których rozmiar członka jest nieprawidłowy (np. zaburzenia rozwoju, hormonalne itp.) i utrudnia lub uniemożliwia współżycie.

Pozdrawiam!