Jakie są standardowe badania kontrolne po przebytym raku piersi?

Jakie są standardowe badania kontrolne po przebytym raku piersi ( po kwadrantektomi, chemioterapii, radioterapii i przy hormonoterapii )? w moim przypadku to jedynie mammografia , podczas gdy pierwsza nic nie pokazała . Guzy były dopiero widoczne na USG.

Leczenie prowadzi onkolog, ustala on schemat monitorowania po wyleczeniu pacjenta. Na pewno USG/mammografia.Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.