Jakie są szanse na wybudzenie się ze śpiączki w sytuacji uszkodzenia mózgu?

Witam, mam brata (25lat) który leżał w szpitalu w Katowicach z chora noga która miał mieć amputowana. dziś rano go przywieźli do Bielska białej z silnym uszkodzeniem mózgu niestety zapadł w śpiączke. Brat ma cukrzycę insulinowa czy są jakieś szanse ze wyjdzie z tego czy się obudzi i czy nie zostanie (roślinka) proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Musi Pani porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Bez dostępu do badań obrazowych brata, do wyników laboratoryjnych, nie da się określić rokowania.