Jakie są szanse na wyleczenie raka płaskonabłonkowego?

Witam U mojej mamy wiek 68 lat wykryto w lutym tego roku raka płaskonabłonkowy płuca prawego cT4N3M1b z ogniskami meta do kości czaszki i przerzuty do śródpiersia ...zastosowano pierwszy cykl chemioterapii ...w sobotę złamała kość udową więc chemioterapia jest wstrzymana i jest zastosowane leczenie paliatywne ...jakie ma szanse moja mama ?

Lek. Wojciech Zygmunt

Niestety, nowotwór jest w stanie rozsiania po całym organizmie. Rokowanie jest z tego względu bardzo niepomyślne.