Jakie są szanse na zajście w ciążę?

Witam! Jakie są szanse zajścia w ciążę, jeżeli ostatni okres miałam 21 października, a do zbliżenia doszło 8 i 9 listopada? Dodam, że nigdy nie zabezpieczałam się w żaden sposób. Temperatura w pochwie wynosi od dwóch dni 37,5. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie!

Do zbliżeń doszło 19 i 20 dnia cyklu.Przy założeniu, że Pani cykle trwają 28-30 dni to szanse na ciążę są znikome. Żeby mogło dojść do zapłodnienia w opisanej sytuacji, Pani cykle musiałyby trwać co najmniej 39 dni.
Podwyższona temperatura może być objawem zapłodnienia, ale i infekcji.
Kontrolnie za kilka dni może Pani wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam