Jakie są warunki otrzymania znieczulenia przy chorobie tarczycy?

Witam, Na 7 listopada mam zaplanowany zabieg operacyjny w znieczuleniu ogólnym. Mam endometriozę w bliźnie po cc. Choruję na niedoczynność tarczycy hashimoto. Endokrynolog powiedziała mi że przy tsh poniżej normy nie można podawać narkozy. Zapomniałam się spytać dlaczego. Proszę mi wyjaśnić co mogłoby się stać jak by było podane znieczulenie ogólne przy tsh poniżej normy.

Anestezjolog zbierze z Panią odpowiedni wywiad, poprosi o wykonanie aktualnych badań oraz będzie potrzebował kompletną listę przyjmowanych leków z dawkami. Znieczulenie jest jak najbardziej możliwe.