Jakie są zamienniki mydła leczniczego?

Witam! LMK jest mydłem, czy naprawdę nie można się u państwa dowiedzieć, czy istnieje na rynku jego zamiennik?
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Nie ma mozliwości podawania nazw handlowych nie tylko leków ale również specyfików dostepnych bez recepty, gdyż jest to reklama.

W składzie mydła o które Pan pyta znajduje sie głównie alantoina, w składzie płynnym dodatkowo kompleks witamin oraz triclosan.
Mydło to ma równiez pH pomiedzy 5-7.

Proszę szukać produktów o podobnym składzie chemicznym.

Pozdrawiam