Jakie są zasady przejścia z macierzyńskiego na chorobowe?

Witam serdecznie. Mam nie typowe pytanie czy ktos z Państwa wie jakie sa zasady przejścia z macierzynskiego na chorobowe? Otóż w sierpniu kończy mi się macierzyństwo planujemy druga ciaze .jakie sa warunki żeby po macierzyńskim bez problemu byc na chorobowym.?jakie zasady? Prosze o odpowiedz .

Witam Panią Serdecznie,

Z Pani pytaniem, zapraszam do kontaktu z lekarzem prowadzącym Panią albo z księgową lub z prawnikiem, by dopytać, bo są to osoby, które znają zasady prawne dotyczące tego zagadnienia.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej