Jakie skutki dla dziecka mogą mieć takie złe przepływy?

Witam mam pytanie odnośnie ciąży i przepływów tętnicy środkowej mózgu u dziecka w czasie usg lekarz stwierdził że są w górnej granicy normy i mam przyjść na kontrolę za dwa tygodnie .Chciała bym zapytać jakie skutki dla dziecka mogą mieć takie złe przepływy .Obecnie jestem w 30 tygodniu ciąży mam też cukrzycę ciążowa nad którą panuje dieta i pomiarami .

Wynik świadczy o przepływie mózgowym w górnej, ale jeszcze normie, więc nie ma powodu do niepokoju. Jak na razie takie przepływy nie powodują u dziecka jakiś szkód. Proszę się uspokoić i zgłaszać się na kontrolne wizyty według zaleceń prowadzącego ginekologa.