Jakie skutki uboczne stosowania Nonacne?

Witam serdecznie. Zakupiłem ostatnio tabletki na trądzik Nonacne. Chcę się dowiedzieć czy są w 100% bezpieczne dla zdrowia i nie pojawiają się po nich skutki uboczne. Czy działają i jakie zdanie ma o nich lekarz dermatolog. Z góry dziękuję za odpowiedzieć. Pozdrawiam,

Dzień dobrym

Wszystkie poznane skutki uboczne danego leku muszą być zawarte w ulotce, która jest w środku opakowania- należy zapoznać się z nią, w razie jakichkolwiek wątpliwości powinien Pan skontaktować się z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie.