Jakie sposoby na wyszczuplenie masywnych ud?

Moim problemem są grube uda , jestem szczupla w tali a niestety uda wygladaja jak balerony , mierzę 159 cm i waże 47 kg , jestem na diecie i ćwicze od 4 miesięcy lecz niestety nic nie działa co mam robić

Witaj,
na podstawie tego co piszesz, 159 cm/47 kg, to Twoja sylwetka wygląda bardzo smukło. Kobiety zostały tak stworzone że gromadzą większą ilość tkanki tłuszczowej w biodrach , udach i pośladkach- jest to związane z przygotowaniem organizmu do ciąży. Taka tkanka tłuszczowa nadaje paniom "kobiecych kształtów".

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
jarnuszewska.dobrydietetyk.pl