Jakie sposoby na zagęszczenie zarostu

Witam, mam 20 lat i chcialem zapytac co zrobic by przyspieszyc porost zarostu na twarzy? Stosowalem juz co dniowe golenie się oraz wcierki na porost wlosow. moj ojciec ma pelny zarost na kazdej czesci twarzy. jednaj ja ciagle posiadam zarost nie pelny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.

Witam serdecznie,
gęstość zarostu jest raczej sprawą dziedziczną, a nie kosmetyczną. Proszę jeszcze o cierpliwość.

Pozdrawiam,
ES