Jakie środki zagrażają płodowi?

Witam, jestem w 18 tyg. ciąży i tydzień temu brałam ślub. Z tej okazji pofarbowałam włosy farbą bez amoniaku, u kosmetyczki miałam zrobiony pedicure hybrydowy (żel utwardzany UV) i przedłużałam sobie rzęsy. Czy substancje zawarte w tych zabiegach mogą zaszkodzić dziecku. Kosmetyczki mówiły, że nie ma przeziwwskazań, jednak mnie teraz to męczy. Szczególnie czy klej do rzęs nie był toksyczny i czy lakier hybrydowy i jego składniki? czy naświetlanie paznokci UV mogło zaszkodzić maleństwu?

Proszę być spokojną, te zabiegi nie miały wpływu na dziecko.
Następnym razem radzę skonsultować się ze swoim ginekologiem przed zabiegiem kosmetycznym- oszczędzi sobie Pani stresu.
Pozdrawiam

Jeśli zabiegi te były przeprowadzane w odpowiednich warunkach, chodzi mi głownie o sprawną wentylację pomieszczeń, to nie ma możliwości aby doszło do zatrucia i zagrożenia dla dziecka.