Jakie środki zastosować aby zmniejszyć ból po wyrwaniu zęba?

Witam.Mam rope w dziasle i opuchniete strasznie.U Stomatologa oczywiscie bylam i dostalam antybiotyk danacin c ktory biore od czwartku a w piatek mialam wyrwany zab i myslalam ze bol sie skonczy ale zab wyrwany a bol jak byl tak jest antybiotyk dalej biore...jest cos co pomoze mi szybciej zwalczyc ta rope i ból.

Dzień dobry,
jeżeli po usunięciu zęba, nawet po zażyciu tabletek przeciwbólowych, zębodół i okolica nadal bardzo Panią bolą, koniecznie musi Pani pokazać ranę lekarzowi, który usuwał ząb. Czasem konieczne jest płukanie rany, albo miejscowa aplikacja leku.