Jakie stosować ćwiczenia na ból nogi po urazie?

Witam dwa tygodnie temu gralem w siatkowke wyskoczyl do pilki i spadlem na prawa noge ktora nie wytrzymala w kolanie nie czulem wiekszego bolu ale nieogl stanac na ta noge zabranonie do szpitala( grecja podczas urlopu) zrobiono zdjecie na ktorym nie bylo widac uszkodzen kosci - orteza, kule i tak przez 10 dni po tym czasie odstawilem kule i chodze malymi kroczkami.Zapisalem sie do ortopedy wizyta 1.09.Mam pytanie co noge robic, jakie cwiczenia lub masowac udo bo czuje ze udo mi,,wiednie"

Lek. Tomasz Budlewski

A jak obecnie jest z poruszaniem się ? Proponuje zgłosić się do lekarza wcześniej . Wskazane jest jak sadze badanie usg stawu kolanowego lub skokowego