Jakie suplementy diety można stosować w ciąży?

Witam, jestem w 9tygodniu ciąży. Na 3 m przed ciaza jak i do teraz zarzywalam witaminy dla kobiet planujących ciąże w ciąży oraz karmiących mama activ doppel herz. Preparat ten ma pozytywna opinie centrum zdrowia dziecka. Teraz przez przypadek trafiłam na artykuł gdzie przeczytałam ze nie powinno sie suplementowac w 1 trymestrze ciąży. Moje pytanie czy mogłam faktycznie zaszkodzić mojemu dziecku ? Preparat zawiera w swoim składzie miedzyinnymi Wit A

Lek. Tomasz Budlewski

Czy preparat coś mówi aby nie stosować w 1 trymestrze? Wskazana wizyta u lekarza prowadzącego ciąże