Jakie suplementy diety na mały poziom testosteronu?

Witam potrzebuje rady. Mam 21 lat młody facet. Mało testosteronu. Co to robić? Jakieś suplementy ?? Sterydy ? Moi rówieśnicy mówią ciągle o seksie a ja nawet nie mam takiego popędu seksualnego. Trochę się pesze też wielkością swojego członka ...

W żadnym wypadku suplementy. Najpierw badania wyjaśniające dlaczego jest mało testosteronu? dlaczego masz słabe libido? Po ustaleniu przyczyny można podnosić poziom testosteronu. Pamiętaj nie suplementacja testosteronu tylko stymulowanie jego produkcji przez organizm. Kg d3med.pl

Jeśli faktycznie poziom testosteronu jest obniżony - można zastosować leczenie farmakologiczne syntetycznym hormonem. Należy udać się do endokrynologa lub lekarza-seksuologa, który dobierze odpowiedni preparat i dawki. Proszę niczego nie robić na własną rękę - zwłaszcza nie sięgać po sterydy!